Nieuws

Lunetten kiest – Verkiezingsdebat in de Musketon

Binnenkort is het zover: gemeenteraadsverkiezingen! Benieuwd hoe de verschillende Utrechtse politieke partijen denken Lunetten en welke plannen ze hebben voor onze wijk? Kom dan naar het verkiezingsdebat in de Musketon op maandag 16 februari.

Dit is dé kans om de plannen en standpunten van een groot deel van de Utrechtse politieke partijen te horen. Dit in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen op woensdag 18 maart.

Tijdens deze avond gaan de aanwezige partijen met elkaar in debat over de belangrijkste thema’s voor de wijk. Hoe denken de partijen over burgerparticipatie vanuit de wijk – en dan met name met het oog op de verbouwingsplannen voor de Musketon? Hoe kijken de partijen naar de veranderende woonbehoeften in Lunetten – moeten er seniorenwoningen bij komen? Hoe denken zij over de energietransitie – wanneer kan Lunetten van het gas af?

Kom luisteren, stel je vragen en maak een weloverwogen keuze op 18 maart!

De partijen die sowieso aanwezig zijn op 16 februari zijn:

GL-PvdA, D66, VVD, CDA, Partij voor de Dieren, Volt, Student en Starter, Bij1, Een Utrecht, Stadsbelang Utrecht, Link, Utrecht Nu

Wanneer: Maandag 16 februari

Inloop: 19:30 uur | Start: 20:00 uur

Locatie: Musketon, theaterzaal

Organisatie: Bewonersoverleg Lunetten (BOL) en Wijkcoöperatie Lumineus Lunetten